» Ремонт компресора кондиціонера у Івано-Франківську: СТО з доступними цінами ⭐Тел. ☎ (098) 129 55 55 ⭐

Ремонт компресора кондиціонера в Івано-Франківську


Номер телефону на сервіс
Ремонт компресора кондиціонера в автосервісі «PRO.СТО»

Щоб зробити якісний ремонт компресора кондиціонера в Івано-Франківську, необхідно звертатись до фахівців автосервісу. Тому що навіть досвідченим механікам, щоб якісно провести діагностику та ремонт, знадобиться високоточне обладнання.

Ремонт компресора автокондиціонера Івано-Франківськ

Якщо ви звернетесь до нашого СТО у Івано-Франківську, висококваліфіковані спеціалісти зроблять повну діагностику, виявлять причини поломки та усунуть її. Імпортне обладнання і наявність необхідних деталей дають гарантію, що ремонт будь-яких деталей та вузлів вашого автомобіля буде зроблений професійно та оперативно. І до того ж недорого.

Інколи компресор перестає працювати через забруднення або розгерметизацію корпусу. Через неполадку буде забруднена вся система кондиціонера. Тоді механізм необхідно треба розібрати на деталі та ретельно промити:


  1. 1. Промивання деталей роблять вручну за допомогою хімічних розчинників: автоматичні станції не дають ефективного результату.
  2. 2. Коли закінчується промивання, кондиціонер заправляють маслом та фреоном.
  3. 3. Останній етап — прокручування валу компресора, щоб не виник масляний гідроудар.

Після цього кондиціонер готовий до експлуатації.

Як замовити ремонт компресора кондиціонера в Івано-Франківську

Якщо ви хочете зробити діагностику або ремонт автомобіля, зверніться до нашого автосервісу «PRO.СТО», який знаходиться за адресою: Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуське шосе 59.

Щоб скористатись необхідною послугою СТО, телефонуйте за номерами (099) 08 555 75 чи (098) 129 55 55. Також ви можете замовити обслуговування онлайн через наш сайт.

Це дуже зручно, тому що ми зможемо надати вам послуги без черг і майстри автосервісу в Івано-Франківську, Угринів 77-423, Калуське шосе 59 вулиці будуть повністю готові до вашого приїзду у визначений час.


Ремонт компресора кондиціонера: причини й коли потрібен

Компресор кондиціонера в автомобілі дуже чутливий. Ось головні симптоми, за якими ви зможете помітити, що час звертатись до автосервісу:


  • ● Гул під час роботи кондиціонера. Причину неприємного звуку важко визначити без професійної діагностики. Цю ознаку не слід ігнорувати — гул означає, що найближчим часом компресор зламається.

  • ● Під час включення приладу не чути клацання, що вказує на зчеплення механізму зі шківом. Причиною цього може бути зламана через перегрів муфта. Існує можливість заводського дефекту.

  • ● Датчики показують малий тиск на магістралі нагнітання та виникає гул. Причиною цього можуть бути експлуатаційний знос механізму, нестача або надлишок фреону.

Самою серйозною поломкою може бути заклинювання. При цьому повної заміни одного компресора буде недостатньо, тому що на шляху заклинювання пошкоджуються клапани й стінки циліндрів.

Механіки автосервісу в Івано-Франківську, Угринів 77-423, Калуське шосе 59 зможуть оперативно впоратись с поломками любої складності.

Ремонт компресора кондиціонера в Івано-Франквську
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook