» » Повна діагностика авто перед купівлею — гарантія якості авто

Повна діагностика авто перед купівлею — гарантія якості авто


Номер телефону на сервіс
Комплексна діагностика автомобіля у Івано-Франківську

      Купуючи машину «з рук», обов'язково попередньо перевірте технічний стан транспортного засобу. У цьому допоможе повна діагностика автомобіля, провести яку швидко та якісно спроможні тільки професіонали на СТО. Така перевірка не лише «підкаже» реальну вартість запропонованого вам транспорту, але й запевнить у робочому стані як окремих деталей, так і авто в цілому.

Повна діагностика перед купівлею Івано-Франківську

      Замовити діагностику авто перед купівлею недорого та без довгих черг можна, звернувшись до спеціалістів автосервісу «PRO.СТО». Ми знаходимось за адресою: Івано-Франківськ, Угринів, Калуський шосе 59. Своїм клієнтам пропонуємо професійний підхід, швидкість, якість роботи та прийнятні ціни. Виконуємо на високому рівні діагностику двигуна, ходової, кузова тощо. Постійним клієнтам даруємо приємні знижки.

Щоб замовити повну діагностику авто перед купівлею, дзвоніть нам: Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Івано-Франківськ

Наші відгуки на GOOGLE MAPS
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО


5 причин провести діагностику авто в «PRO.СТО»

Клієнти, що звернулись в наш автосервіс, отримують:

  •       1. Швидке обслуговування. Записатись на комплексний огляд авто можна без довгих черг, достатньо заповнити відповідну форму на сайті чи подзвонити по телефону.
  •       2. Доступні ціни. Вартість наших послуг орієнтована на власників транспортних засобів з середнім Івано-Франківськм доходу.
  •       3. Інноваційне обладнання. Ми повністю забезпечені якісною апаратурою для проведення діагностики і ремонту автомобілів будь-якого марки.
  •       4.Професіоналізм. В компанії працюють лише кваліфіковані автослюсарі та механіки, що швидко діагностують проблему і виконають її усунення.
  •       5.Асортимент послуг.
      Проводимо повний спектр робіт з діагностики, обслуговування та ремонту транспортних засобів.

РЕКОМЕНДУЄМО ВІДЕО! Як самому перевірити в авто перед покупкою?

       Окрім того, проводимо зовнішній огляд авто, перевіряємо якість дверних ущільнювачів, вихлопної системи, систем обдування та опалення салону. Ви можете ознайомитись на відео із професійною комплексною перевіркою авто або замовити таку перевірку у нас.
       Виконавши повну діагностику авто перед покупкою у Івано-Франківськському автосервісі «PRO.СТО», можна бути впевненими у справності та якості транспортного засобу. Наші професіонали дадуть відповідь на всі питання та проведуть необхідні консультації.

Перелік послуг комплексної діагностики авто Івано-Франківськ

При купівлі автомобіля комплексна діагностика включає:

Огляд кузова авто
ОГЛЯД КУЗОВА

Проводиться за допомогою товщінометра, який виявляє фарбування, шпаклівку, сварку, рихтовку, а також інші види ремонту і якість їх проведення. Окрім того, перевіряємо наявність корозії, тріщин, деформації кузова

Перевірку електрообладнання
ЕЛЕКТРО

Відбувається детальний контроль за роботою кондиціонера, фар, склопідйомників тощо. Додатково перевіряємо справність акумулятора, генератора, проводки і т.д.

Комп'ютеру діагностику
Комп'ютерна діагностика

Перевіряється робота двигуна, коробки передач, систем безпеки, а також відповідність VIN-номеру. Зчитуємо помилки, визначаємо причини їх появи та шляхи усунення.

Діагностику ходової частини (підвіски)
ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ

Проводимо повний огляд амортизаторів, пружин, колодок, рульових наконечників, шарових опор. Перевіряємо справність системи зчеплення та стан сайлент-блоків.

Діагностику двигуна
ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА

Повний комплекс робіт включає: контроль рівня рідин та компресії в циліндрах, стану паливного насосу та фільтрів, виявлення причин нехарактерного шуму тощо.

Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook