» » Заміна масла та фільтрів недорого у Івано-Франківську

Заміна масла, фільтрів у Івано-Франківську на СТО


Номер телефону на сервіс
Заміна масла, фільтрів на високому професійному рівні

      Своєчасна заміна масла в двигуні, коробці передач – запорука безперебійної роботи автотранспортного засобу. Термін заміни масла та рекомендації щодо його вибору можна знайти в сервісній книжці машини. Важливо врахувати, що на однакових моделях авто в залежності від типу двигуна термін заміни мастила може відрізнятися.

Професійна заміна масла у Івано-Франківську

      Автосервіс «PRO.СТО» (Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуський шосе 59) пропонує замовити якісну заміну масляного фільтра та масла за найвигіднішою ціною без зайвих переплат і довгих черг. Ми пропонуємо широкий спектр послуг по обслуговуванню автомобілів різних марок. Всі замовлення виконуємо швидко та професійно. Роботи виконуються кваліфікованими майстрами з використанням сучасного обладнання. Для всіх наших постійних клієнтів діють приємні знижки.

      Щоб недорого замовити заміну масляного фільтра та масла в двигуні і коробці передач у Івано-Франківську – дзвоніть нам за номером:

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Івано-Франківськ

Чому краще звернутися в «PRO.СТО»?
Вибрати наш автосервіс варто з 4-х причин:
1. розумні ціни без переплат;
2. досвідчені професіонали і першокласний сервіс;
3. ніяких довгих черг та порушень термінів виконання замовлення;
4. повний спектр послуг щодо діагностики, обслуговування та ремонту авто.
Навіщо потрібна заміна мастил?
      Заміну масла в двигуні традиційно здійснюють разом із заміною масляного фільтра. Деякі автовласники виконують цю процедуру своїми руками, але краще відразу довіритись досвідченим фахівцям СТО. Вони підберуть найкращу рідину для вашої машини і в короткий термін поміняють фільтр. Мастильні матеріали в роботі автомобіля виконують ряд важливих функцій:
  •       ● захищають рушійні елементи від зносу, забруднення, корозії;
  •       ● запобігають втраті енергії на опір тертю;
  •       ● служать в якості охолоджуючої рідини, відводячи від поверхонь, що нагріваються, температуру.
      На частоту заміни масла в двигуні і коробці передач впливає сезон, режим експлуатації та пробіг автомобіля, а також якість палива.

Поради щодо заміни автомасла

      Кілька рекомендацій для автомобілістів, які збираються міняти мастила:
      ● Обирайте чистий і свіжий продукт. Враховуйте сезонність і особливості експлуатації машини. Не потрібно орієнтуватися тільки на показники в'язкості рідини.
      ● Не бійтеся міняти автомасло занадто часто. У паливі, повітрі завжди багато пилу і бруду, а це призводить до швидкого засмічення фільтрів і самого мастила.
      ● Систематично перевіряйте рівень масла за допомогою щупа. Його нестача призводить до швидкого зносу комплектуючих двигуна та КПП.

      Своєчасна і грамотна заміна автомобільних мастил допомагає надовго зберегти якість вузлів двигуна та коробки перемикання передач вашого автомобіля.


Заміна масла в двигуні та коробці передач Івано-Франківськ Наш автосервіс використовує кращі мастила від визнаних виробників. Фахівці підберуть відповідний тип рідини і якісно замінять її.

В автосервісі «PRO.СТО» можно замовити:

Звернувшись до нашого автосервісу у Івано-Франківську, ви отримаєте якісний та недорогий аналіз працездатності мотора.
Заміну фільтра
Заміну фільтра

Зазвичай заміна масляного фільтра виконується після пробігу авто від 10 до 15 тисяч км. Кожен виробник вказує свій міжсервісний інтервал.

Заміну автомасла в двигуні
Заміну автомасла в двигуні

Фахівці визначають, чи піддавався короб ремонту, чи має приховані деформації. Місця фарбування обов'язково діагностуються лакоміром, який зможе визначити товщину лаків та фарб.

Заміну рідини в коробці передач
Заміну рідини в коробці передач

Заміна масла в КПП дозволяє прибрати стружку, яка утворюється в процесі тертя та перемикання передач.

Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook