» » Дезінфекція та очистка автокондиціонерів. Антибактеріальна обробка кондиціонерів у Івано-Франківську

Дезінфекція автокондиціонера у Івано-Франківську


Номер телефону на сервіс
Антибактеріальна чистка системи автокондиціонерів у Івано-Франківську

      Поява неприємних запахів псує атмосферу в салоні, створюючи дискомфорт для водія та пасажирів. Тому чистка кондиціонера — важлива процедура, яка невіддільна від якісного обслуговування транспортного засобу. Професійна заправка та дезінфекція автокондиціонерів у Івано-Франківську — одна з послуг, які автосервіс PRO.СТО надає на високому професійному рівні.

Дезінфекція автокондиціонера Івано-Франківськ

      Якість роботи системи кондиціонування багато в чому залежить від регулярного чищення. На СТО в Івано-Франківськуі працюють досвідчені майстри, які допоможуть організувати ефективну дезінфекцію кондиціонера автомобіля всього за 20 хвилин.

      Щоб дізнатись, скільки вартує антибактеріальна чситка, дзвоніть:

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Івано-Франківськ

      Акція на заправку системи автокондиціонера
Замовте антибактеріальну чистку системи кондціонера та отримайте знижку на заправку 25% Заправка автокондиціонера у Івано-Франківську знижка -25%
Проблема поганих запахів і не тільки

      Здогадатися про те, що знадобиться термінова чистка та дезінфекція автокондиціонера у Івано-Франківську, досить просто. Уже через кілька хвилин після включення даної системи по салону поширюються неприємні запахи. Це відбувається через розмноження на поверхні випарника бактерій та інших мікробів.
      Під час теплообмінного процесу відбувається запотівання верхньої частини радіатора. Таке середовище є ідеальним для мікробних організмів й розростання цвілі. А вони можуть зашкодити здоров’ю людей, викликаючи алергічні реакції, загострення астми тощо.

Способи очищення кондиціонерів у автотранспортних засобах

      Дезінфекція автокондиціонера повинна проводитися щороку. Для цього є декілька способів:
      ● Хімічний — із застосуванням спеціальних очищувачів. СТО в м.Івано-Франківську працює з перевіреними засобами, що дозволяють позбутися пилу, бруду, цвілі та мікробів без шкоди для людського здоров'я.
      ● Механічний — така очистка і дезінфекція автокондиціонерів у Івано-Франківську вважається більш складною, оскільки передбачає повне розбирання системи повітропроводів і торпеди.
      ● З використанням професійного обладнання для дезінфекції автокондиціонерів — ультразвукового апарату, який розпилює антисептичний засіб у вигляді дрібнодисперсного туману. Така дезінфекція автокондиціонера хлоргексидином допомагає обробити всі важкодоступні ділянки конструкції. У складних ситуаціях використовують шланг-пістолет, який працює в парі з ультразвуковим устаткуванням.
      Автосервіс у Івано-Франківську, Угринів 77-423, Калуське шосе 59 пропонує послугу дезінфекції автомобільного кондиціонера за демократичними цінами.


Як замовити професійне очищення систем кондиціонування
Чистка кондиціонера авто Івано-Франківськ
      Незалежно від конкретної проблеми наші професіонали допоможуть вирішити її в стислі терміни. Вартість послуги залежатиме від обраного вами способу очищення системи кондиціонування.
      Замовити чистку можна на сайті PRO.СТО, скориставшись формою зворотного зв'язку, або зателефонувати за номером (093) 08-555-75.
      Автосервіс у Івано-Франківську на карті знаходиться за адресою Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуське шосе 59. Наші досвідчені майстри проводять якісну заправку і дезінфекцію автокондиціонерів недорого для всіх машин.

Професійнійний комплексний підхід забезпечить:

Відключення сажевого фільтра
Очищення системи від мікробів

Антибактеріальна чистка знищить до 99% мікробів в системі вентиліяції автомобіля.

EGR заглушення
Усунення постророніх запахів

Після проведення чистки кондиціонера більшість посторонніх запахів буде видалено.

Сальникам на колінчатому і розподільчому валах
Заміна фільтру салона

Обовязково після проведенння дезінфекції необхідно провести заміну фільтра салона.

Структурі самого ременя
Регулярна дезінфекція

Для підтримання системи кондиціювання в хорошому стані, чистку необхідно проводити два рази на рік, весною та осінню.

Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook