Кузовний ремонт авто в Івано-Франківську: кузовні роботи, рихтовка (витяжка на стапелі)


Номер телефону на сервіс

Автосервіс PRO.СТО надає повний спектр послуг по ремонту кузова в Івано-Франківську

      Зробимо кузовний ремонт в Івано-Франківську. Беремо в роботу автомобілі всіх моделей, будь-яких марок та років випуску.
       Наші ціни нижчі за середню вартість аналогічних послуг на ринку. Професійно відновимо кузовну геометрію до заводських параметрів.

Кузовний ремонт Івано-Франківськ

      Марки авто, на яких ми рихтуємо кузова на автосервісі PRO.СТО, що знаходиться за адресою Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуське шосе 59

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Івано-Франківськ
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО

Повний кузовний ремонт авто в Івано-Франківську охоплює:

  •       1. Дефектування. Майстер оглядає авто, оцінює ступінь пошкоджень, щоб максимально ефективно відновити геометрію кузова.
  •       2. Частковий демонтаж транспортного засобу. Проводиться для отримання повного доступу, можливості якісно виконати ремонтні роботи та не зашкодити суміжним конструктивним елементам.
  •       3. Рихтування кузова авто й зварювальні роботи. Відновлення кузовної геометрії за допомогою спеціальних інструментів і обладнання.
  •       4. Фарбування. Малярі реставрують фарбове покриття або змінюють колір за бажанням клієнта. Процедури виконують за допомогою професійного обладнання, що дає можливість отримати ідеальний фінальний результат.
  •       5. Полірування. Завершальний етап, який надає лакофарбовому покриттю показного зовнішнього виду та покращує захисні функції.
      За необхідності якісно та недорого ремонтуємо окремо дах, стойки, крила й інші конструктивні елементи.       Вартість кузовного ремонту в Івано-Франківську на нашому автосервісі розраховується від площі поверхні, на якій необхідно провести ремонтні роботи. Враховуємо наявність замаскованих дефектів та особливості конструкції автотранспортного засобу.

Рихтування авто в Івано-Франківську: плюси нашого автосервісу

      Звертайтеся до нашої станції технічного обслуговування і скористайтеся всіма можливостями якісного сервісу:
  •       ● СТО повного циклу. Додатково можемо професійно здійснити діагностику всіх систем, виконати технічне обслуговування, провести ремонт вузлів і агрегатів.
  •       ● Досвідчені співробітники. Наші майстри володіють всіма знаннями, необхідними для якісного і швидкого рихтування кузова авто на стапелі. Їхні навички розвинуті багаторічною практикою.
  •       ● Якісні витратні матеріали. Використовуємо тільки перевірені часом ґрунтовки, шпаклівки, фарбу, протикорозійні засоби
  •       ● Якісні витратні матеріали. Використовуємо тільки перевірені часом ґрунтовки, шпаклівки, фарбу, протикорозійні засоби
  •       ● Професійне устаткування. Закуповуємо інструменти й обладнання у провідних світових компаній.
      Постійним клієнтам надаємо знижки. Регулярно проводимо акції.

Ремонт кузова авто в Івано-Франківську: як замовити послугу

      Замовити кузовний ремонт в Івано-Франківську можна телефоном. Номери різних операторів зв’язку є в розділі «Контакти»
      Також ви можете залишити заявку на сайті, заповнивши онлайн-форму або залишивши номер телефону у полі «Зворотний дзвінок». Наші співробітники зв’яжуться з вами для уточнення стану автотранспортного засобу. За необхідності допоможемо організувати доставку автомобіля на автосервіс.


Кузовний ремонт автомобіля Івано-Франківськ      Зверніться до нас і отримайте вичерпну безплатну консультацію. Ми розрахуємо приблизну вартість кузовного ремонту авто в Івано-Франківську. Узгодимо час, коли вам буде зручно приїхати до нас на СТО.

Перелік основних кузовних робіт

Дефектування кузова огляд авто

Дефектування кузова (огляд авто)

При цьому огляді майстер детально займається діагностикою кузова, щоб якісно оцінити кількість необхідних робіт для бажаного результату.

Демонтаж елементів автомобіля

Демонтаж елементів автомобіля

Перед роботою із елементом в кузовному ремонті необхідно провести демонтаж деталей для повного доступу для них та хорошої якості роботи.

Рихтування автомобіля

Рихтування автомобіля

Якщо елементи потребують рихтування кузова чи зварювальні послуги майстер проводить дану роботу для відновлення заводських параметрів елемента кузова.

Фарбування автомобіля

Фарбування автомобіля

Після проведенення всіх підготовчих робіт майстер приступає до основного етапу, фарбування кузова автомобіля. Фарбування проводиться в фарбувальній камері для дотримання всіх норм.

Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook