» Ремонт стартера в автосервісі «PRO.СТО» у Івано-Франківську: найкращі ціни ⭐Тел. ☎ (098) 129 55 55 ⭐

Ремонт стартера в Івано-Франківську


Номер телефону на сервіс
СТАРТЕР

Стартер — це електричний мотор з шестернею, за допомогою якого обертається колінвал у момент повертання ключа в запалюванні. Найменше порушення в цьому агрегаті може стати причиною ненормального початку роботи двигуна внутрішнього згоряння. Ціна на ремонт стартеру завжди залежить від рівня складності поломки.

Ремонт стартера Івано-Франківськ

Стартер складається з багатьох деталей, головні з яких:

 1. 1. Електричний двигун з обмотками та осердями.
 2. 2. Якір.
 3. 3. Витягувальне реле.
 4. 4. Обгінна муфта.
 5. 5. Щітки.

Попри те, що пристрій нескладний і в багатьох сучасних автомобілях має схожу конструкцію, його досить важко продіагностувати та зробити ремонт своїми руками. Для цього радимо звернутись до автосервісу «PRO.СТО». Наші майстри мають великий досвід з діагностики та якісного ремонту стартерів автомобілів багатьох марок.

      Залишились питання чи бажаєте скористатись нашими послугами, телефонуйте:

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Івано-Франківськ
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО

В яких випадках стартеру потрібний ремонт на СТО

Ви зрозумієте, коли потрібно проводити заміну чи ремонт стартера, звернувши увагу на деякі ознаки.


Пристрій вийшов з ладу, якщо:


 • ● не чути обертання якоря;
 • ● маховик прокручується повільно;
 • ● «підвисають» щітки;
 • ● підгоряють пластини колектора;
 • ● обірвалась обмотка тягового реле;
 • ● сталося замикання на масу.

Послуги автосервісу негайно потрібні, якщо, наприклад, стартер працює, але не обертається колінвал. Причиною цього може бути пробуксовка муфти під час вільного ходу, чи те, що вийшов із ладу важіль, котрий вимикає муфту. Або важіль вискакує зі свого місця під час роботи механізму.

В такому випадку необхідна заміна повідкового кільця муфти чи буферної пружини. Ці елементи варто замінити відразу після виявлення поломки, щоб вона не зашкодила іншим частинам агрегату.

Рідкісним випадком поломки стартерів може бути заїдання або важке переміщення на гвинтовій нарізці, розташованій на валу якоря.

Щоб зробити повноцінний ремонт, може знадобитись заміна кількох деталей. Несправність механізму призводить до значних витрат електроенергії, тому акумулятор починає швидко розряджатися.

Існують також причини початкових поломок всіх видів стартерів: експлуатаційний знос, неякісні комплектувальні деталі, неправильні умови застосування.

У будь-яких випадках знадобиться кваліфікована допомога досвідчених фахівців, тому комплексну діагностику автомобіля та ремонт стартера в Івано-Франківську радимо зробити на СТО Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуське шосе 59.

Як замовити послугу з ремонту стартерів в Івано-Франківську

Ремонт стартера в автосервісі Івано-Франківськ

На сайті автосервіса «PRO.СТО» в розділі «Прайс» ви зможете детально ознайомитись із цінами на послуги, які вам потрібні. Щоб зв’язатися з нашими фахівцями, достатньо зателефонувати за номерами (098) 129 55 55 .

У нас найнижчі ціни в Івано-Франківську на різні види діагностичних та ремонтних робіт. Для всіх клієнтів діє вигідна система знижок.

Щоб дістатися нашого автосервісу в Івано-Франківську, потрібно по карті прокласти маршрут до адреси: Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуське шосе 59.. Якщо маєте бажання записатися на професійні діагностичні або ремонтні роботи без черги, це легко зробити онлайн. У зазначений вами час ми будемо готові надати оперативне та якісне обслуговування.

Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook