» Ендоскопія двигуна в Івано-Франківську ⭐Тел. ☎ (098) 129 55 55 ⭐ Автосервіс PRO.СТО

Ендоскопічна діагностика двигуна в автосервісі «PRO.СТО»


Номер телефону на сервіс
ЕНДОСКОПІЯ ДВИГУНА

Ендоскоп в техніці — це прилад для огляду внутрішніх порожнин агрегатів. Являє собою камеру з підсвічуванням, закріплену на кінці стрижня. Зображення з камери виводиться на власний екран ендоскопа або на під'єднаний зовнішній пристрій — комп'ютер або смартфон.

Ендоскопічна діагностика двигуна в автосервісі — один з методів апаратного огляду, що дозволяє отримати багато інформації про стан «серця» вашого автомобіля.

Ендоскопічна діагностика двигуна

Професійно і якісно виконати цю послугу може не кожна станція техобслуговування. В автосервісі за адресою Івано-Франківськ, Угринів 77-423, Калуський шосе 59 , як свідчать позитивні відгуки клієнтів-автовласників, майстри роблять це вправно.


ЕНДОСКОПІЯ ДВИГУНА

Навіщо потрібна ендоскопія двигуна?


  • ● Наочно надає дані про наявні проблеми: задири, тріщини, деформації, протікання.
  • ● Дозволяє оцінити стан циліндро-поршневої групи, оскільки один з головних показників до капітального ремонту двигуна — саме пошкодження циліндрів і поршнів.
  • ● Дає змогу оглянути стінки циліндрів щодо наявності каверн, подряпин та інших дефектів, оцінити стан стінок в зоні перекладки поршня, наявність хонінговочної сітки (вказує на відсутність значного зносу).
  • ● Допомагає за станом циліндра визначити правдивість інформації стосовно пробігу на одометрі: мотор з пробігом в 100 тисяч км буде разюче відрізнятись від ДВЗ з пробігом у 250 тис. А для деяких двигунів перевірка ендоскопом вкрай бажана через «вроджені вади», що проявляються навіть на порівняно невеликих пробігах.

В «PRO.СТО» у Івано-Франківську ціна на ендоскопію двигуна доступна. Замовити послугу можна за телефоном і через сервіс сайту.


Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Івано-Франківськ
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО

Тільки так можна знайти справжню причину порушення в роботі. Радимо вам звернутися до нашого автосервісу «PRO.СТО» — досвідчені фахівці недорого проведуть якісний ремонт генератора в Івано-Франківську.

Ви знайдете нас в Івано-Франківську, Угринів 77-423, Калуський шосе 59

Як проводиться ендоскопія в автосервісі «PRO.СТО» ?

Майстри СТО в Івано-Франківську розповіли про особливості проведення ендоскопічної діагностики двигуна:

  1. 1. Проводиться на заглушеному і непрогрітому ДВЗ.
  2. 2. Для огляду циліндра викручуються свічки запалювання (або свічки розжарювання, якщо мотор дизельний).
  3. 3. Зонд ендоскопа через свічковий колодязь занурюється в циліндр.
Ендоскоп в роботі

Залежно від ціни й можливостей ендоскопа зонд може бути гнучким або мати можливість управління камерою, оснащуватися не тільки звичайним, але й інфрачервоним підсвічуванням.

Найширшими можливостями володіють саме пристрої з керованою поворотною камерою: вона дозволяє детально вивчити весь внутрішній простір циліндра. Такий ендоскоп в автосервісі «PRO.СТО» доступний, і послугу на проведення процедури за його допомогою можна замовити в будь-який час. Зробимо без черг, оперативно і недорого.

Автосервіс Івано-Франківська «PRO.СТО» на карті знайти легко — чекаємо на вас. Провести діагностику можна за попереднім записом чи за потребою під час візиту. Індивідуальний підхід і уважне ставлення гарантовані кожному клієнту.

Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook