» » Замовити діагностику КПП у Івано-Франківську швидко та недорого

Діагностика АКПП та МКПП (Івано-Франківськ) – високий рівень та низькі ціни


Номер телефону на сервіс
Діагностика вашої КПП у Івано-Франківську

      Одним з найважливіших компонентів будь-якого транспортного засобу є коробка передач (КПП), для бездоганної роботи якої важливо регулярно проводити професійну діагностику. Дуже часто цей агрегат ігнорується автовласниками, а це може призвести до втрати контролю над управлінням авто та, як результат, до виникнення ДТП. Від коробки передач безпосередньо залежить якість та комфорт руху.

Діагностика АКПП у Івано-Франківську

      Шукаєте професійний та недорогий автосервіс у Івано-Франківську, щоб замовити діагностику КПП? Вибирайте «PRO.СТО». В нашій майстерні працюють тільки кваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи у цій сфері від 10 років. Ми проводимо якісну діагностику КПП як для вітчизняних машин (наприклад, ВАЗ), так і для сучасних моделей іномарок (таких як: Audi, Skoda, BMW та інші). Виконуємо замовлення точно та швидко.

      Бажаєте замовити точну та недорогу діагностику АКПП чи МКПП вашого авто або ремонт виявлених проблем – напишіть нам через онлайн-форму, скористуйтесь безкоштовним сервісом «Зворотній дзвінок» або зателефонуйте на номер:

Контактні телефони автосервісу «PRO.СТО» Івано-Франківськ

Наші відгуки на GOOGLE MAPS
Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Коли треба зробити діагностику КПП?
      Звернутися до СТО для обстеження стану коробки передач необхідно в наступних випадках:
  •       ✓ з’явився неприємний запах гарі через перегрів коробки передач;
  •       ✓ при перемиканні швидкостей виникають сторонні звуки, шуми;
  •       ✓ ручка коробки передач працює не точно, сковзає;
  •       ✓ відбувається втрата трансмісійної рідини.
      Якщо КПП перемикається ривками – це також причина негайно звернутись до автосервісу за діагностикою. В «PRO.СТО» ми не лише знайдемо поломку, але й ще відремонтуємо коробку передач максимально швидко та якісно.

РЕКОМЕНДУЄМО ВІДЕО! Перевірка коробки передач: періодичність та схема

      Спеціалісти радять обстежувати стан роботи КПП приблизно кожні 80 км пробігу. Але це дуже приблизна цифра, яка не враховую багато моментів.
      Частіше замовляти діагностику автомобільної КПП слід у наступних випадках: при використанні транспортного засобу в холодні періоди року; якщо автовласник є шанувальником їзди на великих швидкостях; для машин з великим «стажем» на дорогах та «старих» моделей.
      Якщо не «піклуватися» про коробку передач, це може призвести до виходу зі строю всього транспортного засобу.       Як відбувається діагностика КПП автомобіля? Перш за все, ми проводимо візуальний аналіз пристрою, щоб виявити явні дефекти та ушкодження. Наступний шаг – тест-драйв. Проїзд на авто дає можливість перевірити функціональність коробки. Далі проводимо комп’ютерну діагностику, яка підказує проблеми, пов’язані не з механічними частинами.Діагностика КПП від автосервісу PRO.СТО

Діагностика АКПП, МКПП на автосервісі PRO.СТО:

Діагностика рідин
Діагностика рідин

Діагностика рівня та стану масла особилво важлива в АКПП, масло портребує регулярної заміни та очистки фільтрів.

Пошук підтікання
Пошук підтікання

Для безперебійної роботи АКПП чи МКПП, вся система має бути повністю герметична. З часом деякі сальники мають властивість втрачати свою властивість.

Комп'ютерна діагностика АКПП
Комп'ютерна діагностика АКПП

В новітніх коробках передач АКПП є вбудовано багато датчиків, які фіксують параметри роботи АКПП.

Діагностика зчеплення
ДІАГНОСТИКА ЗЧЕПЛЕННЯ

Для правильної роботи АКПП чи МКПП елементи зчеплення повинні бути в робочому стані інакше робота КПП буде неможлива для повноцінного функціонування.

Google Відгуки автосервісу PRO.СТО
Посилання на сторінку instagram автосервісу PRO.СТО
Запис на СТО

Прайс лист

Наші відгуки

Відкрити чат для спілкування:

Subscribe to our facebook